Spotkanie „Coffe House” (marzec 2022)

W każdy piątek miesiąca, na pl. Dworcowym w Elblągu, z inicjatywny stowarzyszenia "Teen Challenge" - elbląskiego oddziału Chrześcijańskiej Misji Społecznej odbywają się spotkania ewangelizacyjne, w trakcie których organizatorzy przygotowują dla uczestników spotkania pokarm dla ciała i ducha.

Nasze Stowarzyszenie Integracyjne "Razem" w Elblągu aktywnie włącza się w tę inicjatywę. Tak było również w piątek, 18 marca 2022 r. kiedy to przybyliśmy na plac Dworcowy w Elblągu, aby wraz z organizatorami tej inicjatywny dzielić się z uczestnikami spotkania Słowem Bożym (pokarm dla ducha) i gorącym posiłkiem (pokarm dla ciała). Tym razem była to pożywna zupa grochowa przyrządzona przez Elżbietę i Andrzeja Wysokińskich z naszego Stowarzyszenia. Dodatkowe posiłki dla osób potrzebujących zapewniło Stowarzyszenie "Wystarczy Jeden Uśmiech", chleb zapewniła Więzienna Piekarnia Bartoszyce oraz elbląska Piekarnia Tradycyjna.

Spotkanie z licznie zgromadzonymi słuchaczami upłynęło w przyjemnej atmosferze, przy pięknej (jak na tę porę roku) pogodzie. W imieniu organizatorów i uczestników DZIĘKUJEMY ❤️ wszystkim, którzy sercem, ofiarnością i swoją pracą wsparli inicjatywę Coffee House. Dzięki temu, wiele osób piątkowego popołudnia może nasycić się gorącym posiłkiem i innym wspaniałymi dodatkami.

Oto krótka fotorelacja z tego wydarzenia: